Простий рейтинг статей без навантаження на сайт і без плагінів

Рейтинг повинен бути майже в кожному сайті. Він підвищує його чуйність, подобається Гуглу і формує більш симпатичний сниппет (якщо пощастить). Але мені не хотілося вантажити зайвим плагіном свій сайт, там де можна обійтися простим кодом. Нижче наводжу кроки по впровадженню «зірочок» на сторінки сайту.

Їсть два простих способи додати рейтинг:

 1. Додати маленьку папку на ФТП сервер і пару рядків коду (я вважав за краще цей спосіб);
 2. Вписати всі кодом, додавши на ФТП тільки необхідне

У будь-якому випадку, потрібно завантажити архів для з необхідними файлами:

завантажити архів

Перший спосіб: Підключіться через FTP до файлів сайту. Додайте папку ratings з архіву в Вашу тему: / public_html / wp-content / themes / ваша тема /

Після, по підключаємо все по черзі:

 1. Зайдіть в консоль: Зовнішній вигляд-Редактор, або за допомогою того ж FTP з’єднання. Відкрийте  header.php  і перед закривається / head  підключіть Java — файл і файл стилів рейтингу:
  <script src="<?php bloginfo('stylesheet_directory'); ?>/ratings/rating.js"></script>
  <link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('stylesheet_directory'); ?>/ratings/rating.css">
 2. Відкрийте  functions.php  і в кінці, перед  ?>  Підключіть php скрипт рейтингу.
  1
  require_once('ratings/rating.php');
 3. Відкрийте файл запису і в потрібному місці  single.php (або content-single.php, як у мене) , там — де буде рейтинг, додаємо виклик функції:
  1
  <?php rating(); ?>

У рідкісному випадку, якщо у Вас немає підключення темою бібліотеки jQuery то підключіть її, вставивши рядок вище тих, що з першого пункту.

PS: У папці ratings є папка star2  з альтернативними зірками. За замовчуванням, використовуються найпростіші. Якщо хочете альтернативні, тоді скопіюйте з заміною картинки з  star2 в папку  ratings. Також можна додати свій варіант  досить завантажити сподобалася з гугл пошуку по картинках, або намалювати.

Якщо все зроблено правильно, то результат Ви побачите після поновлення сторінки (іноді ще потрібно почистити кеш).

Другий спосіб: Схожий на перший спосіб, тільки код з  rating.php  копіюємо,  крім першого рядка  і вставляємо в кінці перед  ?>  В functions.php.

1.Код з rating.js  переміщаємо в корінь теми і тоді його підключення в   header.php  і перед закривається / head   буде таким:

1
<script src="<?php bloginfo('stylesheet_directory'); ?>/rating.js"></script>

2. Зображення зірок переміщаємо в папку —  images  вашої теми. Потім в потрібному місці  single.php (або content-single.php, як у мене) , там — де буде рейтинг, додаємо виклик функції:

1
<?php rating(); ?>

і все.

Простий рейтинг статей без навантаження на сайт і без плагінів
Оцініть статтю

Маєте власну думку? Поділіться з усіма!

Всі коменти проходять модерацію *