Топ головних ресурсів, щоб отримати безкоштовні посилання на свій сайт

Як і в якому місці отримати безкоштовні посилання на свій сайт? Давайте розберемося.
Насправді безкоштовних посилань цілком можливо отримати величезною  чисельністю на власний сайт . Такі посилання можуть бути для вашого сайту як  якісними , так і зовсім неефективними. Це в більшості випадків потрібно перевіряти практичним шляхом на жаль.

Плюси  безкоштовної  посилання:
1-ий і самий основний плюс — не потрібно платити.
Ми отримуємо односторонню гіперпосилання не затрачаючи грошей.

Мінуси  безкоштовної  посилання:
Також деякі трастові веб-сайти НЕ промишляють реалізацією або обміном посилань , але при цьому дають  можливість розміщення  безкоштовної посилання .
Трудомісткість процесу. Часу на пошук і  розміщення  піде  більше , ніж на будь-який інший процес, з урахуванням, що більшість посилань вам нічого не дадуть. Втім це правило діє в 90% способів і платних, і безкоштовних. 
На високоякісних ресурсах зазвичай знаходиться дуже вимоглива модерація, що знижує ваші шанси розташувати свою посилання там .

besplatnye-ssylki-na-svoj-sajt
Варіантів отримати безкоштовну посилання величезне кількість . Тут перерахуємо основні:

Профілі. У багатьох сервісах, на багатьох веб-сайтах дозволено зареєструватись і вказати в профілі гіперпосилання на власний сайт . Наприклад , в акаунті Google.
Поштова розсилка. Є на увазі безоплатні сервіси, а не поштова спам . Традиційно така розсилка дублюється на сайті сервісу . Для цього потрібно всього лише ввести безкоштовну розсилку. Наприклад , тут : subscribe.ru або content.mail.ru.
Каталоги сайтів . Додайте власний інтернет-сайт в каталоги , тільки намагайтеся додаватися лише в високоякісні . Деякі каталоги вимагають оплати розміщення, якісь агресивно модерують запропоновані до додаванню веб-сайти , на багато каталоги накладені фільтри пошуковиків, багато взагалі виключені з індексу. Деякі каталоги вимагають розміщення зворотнього посилання (можна розмістити, тільки через час зняти) . Найбільш трастові каталоги : DMOZ і Яндекс .Каталог.
Форуми. Тут можна розташувати гіперпосилання в профілі, підписи і в повідомленнях . Але крайнім увлекатья НЕ варто — скоро забанити. Як крайній варіант можна поставити анкорний посилання в імені, часто проходить, так як посилання шукають в тексті повідомлень.
Гостьові книги . Традиційно можна кинути посилання в підписі і повідомленні . Хоча даний розряд інтерактивного спілкування з гостями сайту почучуть  відмирає.
Блоги . Можна зробити блог на спеціальній площадці і розташовувати там власні гіперпосилання . Можна коментувати сторонні блоги і кидати посилання в підписі ( мається на увазі поле URL) або в самому тілі коментаря . Можна ще на час догодити в ТОП коментаторів і отримати протяг.
Каталоги заміток , прес-релізи . Розташовуйте статті і прес-релізи там , де це допустимо , акуратненько вставляючи туди гіперпосилання .
Усілякі сервіси, що дозволяють розташовувати гіперпосилання на власні сайти . Новинні громадські сервіси, рекомендаційні сервіси … Наприклад , moikompas.ru.
Енциклопедії , пізнавальні вибірки інформації з відкритим доступом. Най-най помітний приклад , wikipedia
Соціальні  закладкиТаких  сервісів  чималоТут  можна  зберігати  посилання  на  власні  веб-сайти  під  виглядом закладок. Але врахуйте, що 95% таких посилаючись нічого не даютьЗразки  сервісів закладок: memory.ru, bobrdobr.ru, mister-wong.ru.

І самий-самий основний спосібпублікація високоякісних матеріалів . Якщо ваша інформація може бути корисна і необхідна , інші інтернетмайстри самі пошлють на неї. Яскравий тому приклад , інтернет-сайт  searchengines.ru, habrahabr.ru

В кінці обмовлюся що, з мого досвіду, найефективнішим способом отримати вихлоп від посилання є платне розміщення тематичної статті з нею на авторитетному, перевіреному на траст і трафік ресурсі, при чому не помічене на біржах. Коли ви особисто зв’язалися з веб-майстром і домовилися про розміщення без noindex і nofollow в популярному розділі.
Оцініть статтю

Маєте власну думку? Поділіться з усіма!

Всі коменти проходять модерацію *