Безкоштовні тести та онлайн курси для підготовки до ЗНО 2018

Ниче наведено перелік безкоштовних онлайн курсів та тестів та для підготовки до ЗНО 2018. Увага! В 2018 році тести: російська мова, світва література,всесвітня історія відмінено.

Безкоштовні тести для підготовки до ЗНО 2018:

  1. Тести Osvita.ua. Це набір онлайн тестів з усіх основних предметів (Українська мова і література, Математика, Історія України, Географія, Біологія, Фізика, Хімія, Російська мова, Англійська мова, Німецька мова, Французька мова, Іспанська мова) за всі попередні роки проходження ЗНО.
  2. Тести на Львівському РЦОЯО. На відміну від УЦОЯО, на львівському порталі присутні безкоштовні онлайн тести з наступних предметів: Біологія, Географія, Історія України, Математика, Українська мова та література, Фізика, Хімія, Світова література, Всесвітня історія, Іноземні мови (Англійська, Іспанська, Німецька, Французька мова)
  3. Zno na sharu. Спеціально розроблений сайт для онлайт тестів ЗНО. Дуже зручний, дозволяє переходити між питаннями і наглядно демонструє результати(Біологія, Географія, Історія України, Математика, Українська мова та література, Фізика, Хімія, Світова література, Всесвітня історія, Іноземні мови (Англійська, Німецька))
  4. TEST ZNO 2017. Робочий сервіс с тематичними блоками з яких були вибранні завдання на сторінці (Біологія, Географія, Історія України, Математика, Українська мова та література, Фізика, Хімія)
  5. testzno.osnova.com.ua Простенькі тести від видавництва Основа. Особливістю є те, що на кожне завдання можна відповідати 2 рази(Біологія, Історія України, Математика, Українська мова та література, Хімія, Іноземні мови (Англійська))
  6. Вінницький РЦОЯО. На ньому важко зареєструватися, але можливо. Тому я його залишив в кінці списку.

Безкоштовні онлайн курси підготовки ЗНО 2018:

  1. «Prometheus»– це поки що єдиний безкоштовний український громадський проект масових відкритих онлайн-курсів. Тут можна зареєструватись та безкоштовно пройти курси: “Українська мова та література. Підготовка до ЗНО“, “Історія України. Повний курс підготовки до ЗНО“, “Математика. Підготовка до ЗНО“. Курси безкоштовні, а читають їх викладачі Одеського національного університету ім. І.Мечникова, Одеського національного медичного університету, а також шкільні вчителі.

P.S.:Знаєте ще безкоштовні тести, або курси ЗНО, пишіть в коментарі.

Безкоштовні тести та онлайн курси для підготовки до ЗНО 2018
4 (80%) 5 голоси

Маєте власну думку? Поділіться з усіма!

Всі коменти проходять модерацію *