Безкоштовний сервер — це фігня

Вам захотілося створити сайт і хочеться знайти для нього сервак, бажано дешевше, а краще «безкоштовно!». Я спеціально написав це слово в лапках, тому що за безкоштовний сервак доведеться платити! І добре, якщо ціна вам сподобається.

Спершу розглянемо найменш вимогливі безкоштовні VPS сервера: adman.com, hostiman.ru і vds64.com. На них ви зможете отримати слабенький сервер для свого сайту безкоштовно, АЛЕ:

  • це повинен бути інформативний сайт (блог, новини, портал) на тему: web, програмування, SEO;
  • сайт повинен бути вже розкручений і мати не менше 150 відвідувачів в день;
  • ви згодні установити посилання або банер цього сервісу на своєму сайті;
  • бажано домен 2 рівня у сайту.

І відразу з’являється логічне запитання: якщо у мене такий крутий сайт, то нафіга мені ваш «безкоштовний» сервер? Я на нього і так можу повісити рекламний банер і за ці гроші купити нормальний сервак без обмежень. Але якщо ви все ж вирішили перекинути свій блог на такий сервер, то adman.com самий нормальний. На ньому досить поставити їх невелику посилання на головній і навіть привласнити їй nofollow, якщо тихенько.

А як же сервер amazon? Тобі дають хороший сервер з вже встановленими прог безкоштовно на цілий рік! А після року можна зарегиться під новим ім’ям або перейти на інший дешевий VPS!

На жаль і тут теж чекає велике АЛЕ:

до акаунта прив’язуються ваші особисті дані, які перевіряються, і працює платіжна карта. Після року завести новий обліковий запис буде дуже складно;
ресурсами слід користуватися з обережністю. Вискочиш випадково за рамки, і у тебе мовчки почнуть знімати гроші з картки (а гроші там повинні бути, 1 долар мінімум). А можуть і в борг тихенько надати ресурси, а потім офіційно, через суд зажадати гроші;
так-як амазон не просто VPS сервер, а хмарний сервіс з оригінальними і передовими (але злегка тормознутыми) технологіями, то, щоб перевести сайт на звичайний сервер, доведеться багато попрацювати(іноді зробити сайт заново буде легше).
Звичайно можна залишитися на амазоні, але ціни там невиправдано високі.

Оцініть статтю

Маєте власну думку? Поділіться з усіма!

Всі коменти проходять модерацію *