Електронні версії підручників для 9 класу 2017 / 2018 н.р. скачати

Цього року Міністерство освіти і науки України вперше разом із плановим друком підручників поставило вимогу для видавництв надати повні електронні версії книг. Таким чином для усіх бажаючих доступні всі підручники для 9 класу з усіх предметів, найменувань та авторства, що закуповувалися в 2017 році. Завантажити книги:

можна за посиланням.

В фантастичних перспективах МОН хоче запровадити повноцінні мультимедійні підручники, що значно більше відповідають потребам та інтересам сучасних дітей, ніж звичайні паперові книжки.

На сайті Інституту модернізації змісту освіти електронні версії підручників для учнів  9 класів ЗНЗ 2017 / 2018 н.р. розділені відповідно до навчальних предметів – так їх значно зручніше шукати і людина витрачає менше часу.

2017 року загалом було надруковано 228 назв підручників для 9 класу. Загальний наклад – 8млн 346тис 347 примірників на суму 328млн 449тис гривень. Відбір підручників відбувався за участі вчительської спільноти. Що правда самим вчителям вони не дістануться, бо очільники МОН вважають, що можна і без них обійтись на уроці. Сьогодні всі договори на розвезення підручників укладено, і вже 23,7% загального накладу (1млн 976тис 467 примірників) передано на доставку до обласних книжкових баз. А це значить, що підручники в більшості шкіл побачать в кінці навчального року, може. І знову, через несвоєчасні і безглузді рішення очільників МОН (а може і не безглузді, якщо подивитися на їх карман), приватні книжкові видавництва багатіють за рахунок свідомих вчителів і школярів.

Раніше МОН також розмістило у вільному доступі Хрестоматію сучасної української дитячої літератури для читання в 1-4 класах. Завантажити її можна тут.

Ще хочеться зазначити, що державна установа: Інститут модернізації змісту освіти використовує для зберігання ресурси Google Drive, що само по собі є рекламою зарубіжної компанії Google і помоєму незаконно.

Джерело — http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2017/08/22/v-onlajn-dostupi-rozmishheno-elektronni-versiyi-pidruchnikiv-dlya-9-klasu-%E2%80%93-z-nimi/

Електронні версії підручників для 9 класу 2017 / 2018 н.р. скачати
5 (100%) 1 голоси

Маєте власну думку? Поділіться з усіма!

Всі коменти проходять модерацію *