Можна абсолютно безкоштовно отримати доменне ім’я!

Так, доменне ім’я можна не тільки безкоштовно отримати, але і продовжувати щороку безкоштовно. Більше довіри в українських відвідувачів отримують домени зони ua. Серед них безкоштовні зон на сьогоднішній день тільки дві pp.ua і mk.ua. Правда щоб зар mk.ua, доведеться помучитися. Крім того, є ще безкоштовне зони tk, ml, gq, ga, cf. Тепер по порядку.

Зареєструвати pp.ua досить просто, якщо слідувати інструкції:

  • Придумайте домен з закінченням .pp.ua (serpstat.pp.ua наприклад). Перевірте доступність домену на сайті dig.ua  або будь-якому іншому. Якщо з’явиться напис «Не знайдено жодного об’єкта, що відповідає запиту», значить все добре. Якщо ж напише купу англицкий написів про сайт, значить домен зайнятий і треба придумати іншу назву.

Вибраний домен потрібно зареєструвати на сайті одного з Акредитованих реєстраторів . Тут є проблема, яку ми вирішимо. Справа в тому, що список застарів і 96% реєстраторів просют грошей. Але є 4%! це

  • https://order.slimhost.com.ua/zones.php ;
  • https://www.runames.info/ppua.html;
  • https://nic.ua/ru/domains/search
  • https://mainhost.com.ua/domains/
  • Особисто я скористався першим доменом і не пошкодував, крім повністю безкоштовною ДНС реєстрації, там є автоматична реєстрація в cloudflare, досить корисна штука. Реєструєте свій домен.

Після того, як ви зареєструєте домен, він не почне працювати до тих пір, доки Ви не підтвердите реєстрацію домену . Код підтвердження відправляється у вигляді SMS. Але тут ще проблема, СМС не приходить!

Тому переходимо по посиланню  https://slimhost.com.ua/faq/  і все робимо по пунктам розділу «Активація / продовження домена PP.UA за допомогою Telegram (якщо не прийшло смс з кодом)» і вуаля! Вітаємо, тепер у вас є власний безкоштовний український домен! Тепер його можна прикріпити на будь-який VPS, VDS, або хостинг.

Тепер пару уточнень:

  1. Не забувайте через рік продовжити домен (на slimhost.com.ua це теж безкоштовно)
  2. В місяць на один мобільний номер можна зареєструвати більше 3 доменів.

На цьому дозвольте відкланятися.

Оцініть статтю

Маєте власну думку? Поділіться з усіма!

Всі коменти проходять модерацію *