Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України скачати

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/11-8269 від 17.08.2017 року

Про переліки навчальної літератури,
рекомендованої Міністерством освіти
і науки України для використання
у загальноосвітніх навчальних закладах

З метою упорядкування навчальної літератури, що рекомендується для використання в навчально-виховному процесі навчальних закладів, Міністерство освіти і науки України розміщує на офіційному веб-сайті:

Більш детально з переліками можна ознайомитися за відповідними посиланнями.

Зверніт увагу на вкладки в нижній частині таблиці після завантаження. В них можна знайти кожен предмет, але для чогось вони розділені пустими вкладками.

В МОН таккож сказали, що вказані переліки будуть доповнюватися новими назвами навчально-методичних посібників за результатами розгляду відповідними предметними комісіями Науково-методичної ради з питань освіти МОН України, оновлюватимуться з урахуванням терміну дії грифів, наданих навчальній літературі Міністерством освіти і науки, і будуть доступними для ознайомлення в режимі онлайн.

Оновлені і доповнені переліки на даний момент ви знайдете за цими ж посиланнями 

Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України скачати
4.5 (90%) 2 голоси

2 коментарів

Маєте власну думку? Поділіться з усіма!

Всі коменти проходять модерацію *