Уряд підвищив зарплату вчителям в січні 2018 році

Кабмін України згідно вимог «підвищення соціальних стандартів» забезпечив подальше зростання з/п вчителів. Таке рішення було погоджено на засіданні уряду, 11.01.18, повідомляє сайт урядового порталу.

uryad-pidvishhiv-zarplatu-vchitelyam-v-sichni-2018-roci-2«З січня ми підвищимо з/п українським вчителям», — повідомив прем’єр-міністр В.Гройсман. Він також нагадав, що це друга хвиля збільшення зарплат. В абсолютних показниках з/п складе від 6,5 до 8,5 тис. гривень на місяць в залежності від категорії.

При цьому прем’єр-міністр звернув увагу, щоб місцева влада, яка фінансує викладачів по лінії місцевих бюджетів брала з нього приклад.

Також глава уряду згадав і про підвищення зарплат лікарям первинної ланки. Відзначивши, що прийнята в 2017 році медична реформа вимагає цього, В.Гройсман додав: «У 2018 році це має відбутися для первинної ланки. Невеликі зарплати не мотивують працювати ».

P.S.: Уряд України як завжди займається популізмом, вішаючи локшину на вуха залишків української інтелігенції, видаючи рекордну інфляцію гривні за свої заслуги. Коли ціна на основні продукти харчування скаче, вони розводять руками, а коли піднімають відповідно з/п (щоб люди не голодували), то б’ють себе в груди, ніби новий завод побудували.)

Нагадуємо, що з 1 січня зростає прожитковий мінімум до 1700 грн. і мінімальна зарплата до 3723 грн.

Уряд підвищив зарплату вчителям в січні 2018 році
5 (100%) 1 голоси

Маєте власну думку? Поділіться з усіма!

Всі коменти проходять модерацію *